Home » Aktualności

Aktualności

Aktualności

2017 Wrzesień

Reh4Mat gra dla Tadeusza Nalepy

gitarzysta

Minęło 10 lat od śmierci Tadeusza Nalepy. Aby uczcic pamięć ojca polskiego bluesa, miłośnicy jego muzyki zgromadzili się przy pomniku muzyka i wspólnie zaśpiewali jeden z jego największych przebojów „Kiedy byłem małym chłopcem”. W wydarzeniu brał udział nasz pracownik Tomasz Macek.

Czytaj dalej »

2017 Wrzesień

I Rzeszowskie Forum TECHNOLOGIA W MEDYCYNIE „Od pomysłu do przemysłu”

I RZESZOWSKIE FORUM TECHNOLOGIA W MEDYCYNIE RZESZÓW - 17.10.2017

Konferencja odbędzie się 17 października 2017 r, godz. 9.00-14.30. w Rzeszowie, Budynek A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Pigonia 1.

Celem konferencji jest przybliżenie zróżnicowanych aspektów współpracy biznesu i nauki oraz innych zagadnień powiązanych z medycyną i technologią.

Czytaj dalej »

2017 Lipiec

I Rzeszowskie Forum Technologia w medycynie

Czytaj dalej »

2017 Czerwiec

System DOMINO

System DOMINO

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Pacjentów stworzyliśmy System DOMINO. Dzięki oznaczeniom, Pacjent nie będzie borykał się z trudnościami przy samodzielnym zapinaniu pasów w naszych ortezach. Wystarczy tylko zachować kolejność i według zasady DOMINA zapiąć pasy!

Czytaj dalej »

2017 Czerwiec

REH4MAT CZŁONKIEM KLASTRA TECHNOMED – TECHNOLOGIA W MEDYCYNIE

TECHNOMED

Klaster TECHNOMED – Technologia w Medycynie rozpoczął swoją działalność w ubiegłym roku z inicjatywy Politechniki Rzeszowskiej, Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz podkarpackich szpitali i przedsiębiorstw branży związanej z medycyną lub technologią medyczną. Jako czołowego producenta wyrobów ortopedycznych i akcesoriów medycznych, nie mogło zabraknąć tam naszej firmy!

Czytaj dalej »

2017 Maj

Podaruj swojemu Maluchowi odrobinę zdrowia w tym wyjątkowym dniu!

Podaruj swojemu Maluchowi odrobinę zdrowia w tym wyjątkowym dniu!

Przedstawiamy nasze bestsellery, które sprawią wiele radości każdemu dziecku!

Czytaj dalej »

2017 Maj

Idealne prezenty dla każdej mamy

Czytaj dalej »

2017 Marzec

REH4MAT wspiera niepełnosprawnych koszykarzy!

Ruch spółdzielczości inwalidów i jego znaczenie dla rozwoju rehabilitacji osób niepełnosprawnych w Polsce

Jako lider w dziedzinie produkcji wyrobów ortopedycznych, chętnie wspieramy każdy rodzaj aktywności fizycznej. Osoby niepełnosprawne, które swoim zdeterminowaniem oraz ogromnym talentem udowadniają, że żadna bariera nie jest w stanie powstrzymać ich przed spełnianiem marzeń, są dla nas motywacją do działania. Kilka lat temu REH4MAT stał się kluczowym sponsorem klubu START z Rzeszowa, co jest naszą prawdziwą dumą! Nasza długoletnia współpraca została doceniona przez Pana Henryka Waszkowskiego z Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, który zadedykował specjalnie dla nas egzemplarz swojej ostatniej publikacji „Ruch spółdzielczości inwalidów i jego znaczenie dla rozwoju rehabilitacji osób niepełnosprawnych w Polsce”. Trzymamy kciuki za drużynę STARTu i życzymy wielu sportowych sukcesów!

Czytaj dalej »

2017 Luty

REH4MAT po raz kolejny wybrany przez Najlepszych!

Fizjoterapeuta zaopatruje Pana Wiktora w anatomiczną ortezę stawu łokciowego AS-L-01

Pamiętacie wyroby REH4MAT dumnie prezentujące się na Igrzyskach Olimpijskich w Rio? Pan Wiktor Chabel – wioślarz, Olimpijczyk, brązowy medalista Mistrzostw Europy w Wioślarstwie z 2009 i 2011 roku po raz kolejny testował wytrzymałość naszych wyrobów oraz badał w jakim stopniu były pomocne podczas aktywności fizycznej. Dla Pana Wiktora wybraliśmy stabilizatory stawu łokciowego należące do marki [...]

Czytaj dalej »

2017 Luty

Nasze wyroby docenione przez Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich!

Wyroby Medyczne. Zaopatrzenie Indywidualne

Z przyjemnością pragniemy podzielić się z Wami naszym kolejnym sukcesem! W ukazanej w ubiegłym roku publikacji naukowej „Wyroby Medyczne. Zaopatrzenie Indywidualne” napisanej pod redakcją Krzysztofa Gieremka, Szymona Janickiego, Bogumiła Przeździaka oraz Marka Woźnickiego można znaleźć liczne wzmianki i odwołania do wyrobów REH4MAT…

Czytaj dalej »

2016 Grudzień

Członek zespołu Akces-Med i REH4MAT wyrusza na Mount Everest!

Członek zespołu Akces-Med i REH4MAT wyrusza na Mount Everest!

Sylwia Bajek, podróżniczka i miłośniczka wspinania, przygotowuje się do realizacji jednego z największych wyzwań i marzeń: zdobycia Mount Everest

Czytaj dalej »

2016 Wrzesień

AM-SL-01/CCA na Igrzyskach w Rio!

IO-Rio 6

Olimpijskie emocje w Rio dobiegły końca już jakiś czas temu. REH4MAT szczególnie mocno kibicował naszym wioślarzom z Panem Wiktorem Chabel na czele! Jak informowaliśmy wcześniej Pan Wiktor testował przed Igrzyskami nasz wyrób AM-SL-01/CCA z innowacyjnym systemem kompresyjnym CCA. Wyrób ten spotkał się z jego dużą aprobatą i był użytkowany zarówno w trakcie najbardziej wymagających treningów przed Igrzyskami, jak również w czasie samych zawodów.

Czytaj dalej »

2016 Wrzesień

XXIV Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego – 06-09.09.2016 Kielce

XXIV Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego – 06-09.09.2016 Kielce

W Kielcach spędziliśmy cztery dni – w ciągu tego czasu przez stoisko REH4MAT przewinęły się tłumy zainteresowanych klientów, którzy z zaciekawieniem zerkali na nasze unikatowe wyroby. Wyrób ortopedyczny, który może pomagać jednocześnie ‘ciesząc oko’ żołnierza? Oczywiście, że tak!

Czytaj dalej »

2016 Lipiec

REH4MAT wśród Olimpijczyków w Rio!

Wiktor Chabel

Pan Wiktor Chabel, brązowy medalista Mistrzostw Europy w Wioślarstwie z 2009 i 2011 roku, będzie reprezentował nasz kraj na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Rio. Niestety, intensywne i ciężkie treningi naszego Reprezentanta spowodowały zapalenie nadkłykcia bocznego kości ramiennej (tzw. Łokieć tenisisty). Pan Wiktor wraz z REH4MATem, jako innowatorem w dziedzinie zaopatrzenia ortopedycznego, postanowili stawić czoła problemowi! :) Pan [...]

Czytaj dalej »

2016 Czerwiec

Targi MilMedEXPO 2016

DSC00993

Z przyjemnością pragniemy podzielić się z Państwem naszym nowym doświadczeniem, jakim był udział w targach medycyny militarnej i wojskowej. Targi MilMedEXPO 2016 odbyły się w dn. 22-23 kwietnia 2016 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie REH4MAT miał okazję zaprezentować swoją kolekcję wyrobów 4army.

Czytaj dalej »

2016 Maj

Akademia Piłkarska-Sporting Rzeszów

Akademia Piłkarska-Sporting Rzeszów

Należy pamiętać, że odpowiednio dobrana aktywność ruchowa sprzyja rozwojowi organizmu, co jest szczególnie ważne w okresie młodzieńczym. REH4MAT jako producent stabilizatorów sportowych aktywnie bierze udział w pomocy małym mistrzom sportu! Promując zdrowy, zrównoważony rozwój dzieci i młodzieży, jesteśmy głównym sponsorem drużyny AP SPORTING z Rzeszowa! Nasi młodzi piłkarze rozpoczęli właśnie sezon!

Czytaj dalej »

2016 Kwiecień

Targi Medycyny Wojskowej i Ratunkowej MilMedEXPO 2016

Targi Medycyny Wojskowej i Ratunkowej MilMedEXPO 2016

REH4MAT zaprasza Państwa do odwiedzenia stoiska nr 1.32 na Targach Medycyny Wojskowej i Ratunkowej MilMedEXPO 2016 i do zapoznania się z prezentowanymi przez nas nowoczesnymi rozwiązaniami na rzecz medycyny wojskowej, cywilnej i ratownictwa medycznego. 22 i 23 kwietnia 2016, godz. 10:00 – 16:00 Warszawa, Pałac Kultury i Nauki (wejśœcie od ul. Marszałkowskiej)

Czytaj dalej »

2016 Marzec

Amerykańska Akademia Ortotyków i Protetyków

Sylwia Seweryn - AAOP

Z dumą informujemy, iż Dyrektor Generalny firmy REH4MAT Pani Sylwia Seweryn jest długoletnim członkiem zawodowym Amerykańskiej Akademii Ortotyków i Protetyków.
Aktywne członkostwo Pani Sylwii w akademickiej społeczności, pozwala na stały rozwój jej umiejętności, co z powodzeniem przekłada się na wysoką jakość i innowacyjność produktów firmy REH4MAT.

Czytaj dalej »

2016 Styczeń

REH4MAT WSPIERA MAŁYCH MISTRZÓW SPORTU!

IMG_0263

REH4MAT, promując zdrowy, zrównoważony rozwój dzieci i młodzieży, jest głównym sponsorem drużyny AP SPORTING z Rzeszowa! Całkiem niedawno nasi mali Mistrzowie brali udział w turnieju piłki nożnej, w którym pokazali ile mają motywacji do działania i wspinania się po szczeblach sportowej kariery. Co prawda, w piłce nożnej nasze młodziki stawiają swoje pierwsze kroki, jednak z [...]

Czytaj dalej »

2015 Grudzień

Rys historyczny rozwoju rehabilitacji w Polsce i na świecie

Rys historyczny rozwoju rehabilitacji w Polsce i na świecie

W listopadzie 2015 roku na półkach sklepowych pojawiła się pozycja P. Jandzisia i P. Migały pt. „Rys historyczny rozwoju rehabilitacji w Polsce i na świecie”. Jak zawsze, Reh4Mat ma w tym swój udział!..

Czytaj dalej »