Home » Aktualności

Aktualności

Aktualności

2017 Październik

TECHNOMED „Technologia w Medycynie”

Technologia w Medycynie

Jak wspominaliśmy jakiś czas temu, REH4MAT jest członkiem klastra TECHNOMED „Technologia w Medycynie” tworzonego wspólnie z Uniwersytetem Rzeszowskim i Politechniką Rzeszowską oraz krajowej sławy specjalistami w dziedzinie ortopedii. W związku z działalnością w klastrze, 17 października wzięliśmy udział w I Rzeszowskim Forum Technologia w Medycynie, którego hasłem przewodnim było „od pomysłu do przemysłu”.

Czytaj dalej »

2017 Październik

XII Jesienne Dni Fizjoterapii

p5

W dniach 21-22.10.2017 roku firma REH4MAT wraz z firmą AKCES-MED wzięła udział w XII Jesiennych Dniach Fizjoterapii. Tematem tegorocznej konferencji była szeroko rozumiała fizjoterapia stosowana w praktyce. Specjaliści z lubelskiego, podkarpackiego i mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii spotkali się w bieszczadzkim Polańczyku, aby w zdrowotno-sanatoryjnej atmosferze omówić wszelkie aspekty fizjoterapeutyczne.

Czytaj dalej »

2017 Wrzesień

Reh4Mat gra dla Tadeusza Nalepy

gitarzysta

Minęło 10 lat od śmierci Tadeusza Nalepy. Aby uczcic pamięć ojca polskiego bluesa, miłośnicy jego muzyki zgromadzili się przy pomniku muzyka i wspólnie zaśpiewali jeden z jego największych przebojów „Kiedy byłem małym chłopcem”. W wydarzeniu brał udział nasz pracownik Tomasz Macek.

Czytaj dalej »

2017 Wrzesień

I Rzeszowskie Forum TECHNOLOGIA W MEDYCYNIE „Od pomysłu do przemysłu”

I RZESZOWSKIE FORUM TECHNOLOGIA W MEDYCYNIE RZESZÓW - 17.10.2017

Konferencja odbędzie się 17 października 2017 r, godz. 9.00-14.30. w Rzeszowie, Budynek A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Pigonia 1.

Celem konferencji jest przybliżenie zróżnicowanych aspektów współpracy biznesu i nauki oraz innych zagadnień powiązanych z medycyną i technologią.

Czytaj dalej »

2017 Lipiec

I Rzeszowskie Forum Technologia w medycynie

Czytaj dalej »

2017 Czerwiec

System DOMINO

System DOMINO

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Pacjentów stworzyliśmy System DOMINO. Dzięki oznaczeniom, Pacjent nie będzie borykał się z trudnościami przy samodzielnym zapinaniu pasów w naszych ortezach. Wystarczy tylko zachować kolejność i według zasady DOMINA zapiąć pasy!

Czytaj dalej »

2017 Czerwiec

REH4MAT CZŁONKIEM KLASTRA TECHNOMED – TECHNOLOGIA W MEDYCYNIE

TECHNOMED

Klaster TECHNOMED – Technologia w Medycynie rozpoczął swoją działalność w ubiegłym roku z inicjatywy Politechniki Rzeszowskiej, Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz podkarpackich szpitali i przedsiębiorstw branży związanej z medycyną lub technologią medyczną. Jako czołowego producenta wyrobów ortopedycznych i akcesoriów medycznych, nie mogło zabraknąć tam naszej firmy!

Czytaj dalej »

2017 Maj

Podaruj swojemu Maluchowi odrobinę zdrowia w tym wyjątkowym dniu!

Podaruj swojemu Maluchowi odrobinę zdrowia w tym wyjątkowym dniu!

Przedstawiamy nasze bestsellery, które sprawią wiele radości każdemu dziecku!

Czytaj dalej »

2017 Maj

Idealne prezenty dla każdej mamy

Czytaj dalej »

2017 Marzec

REH4MAT wspiera niepełnosprawnych koszykarzy!

Ruch spółdzielczości inwalidów i jego znaczenie dla rozwoju rehabilitacji osób niepełnosprawnych w Polsce

Jako lider w dziedzinie produkcji wyrobów ortopedycznych, chętnie wspieramy każdy rodzaj aktywności fizycznej. Osoby niepełnosprawne, które swoim zdeterminowaniem oraz ogromnym talentem udowadniają, że żadna bariera nie jest w stanie powstrzymać ich przed spełnianiem marzeń, są dla nas motywacją do działania. Kilka lat temu REH4MAT stał się kluczowym sponsorem klubu START z Rzeszowa, co jest naszą prawdziwą dumą! Nasza długoletnia współpraca została doceniona przez Pana Henryka Waszkowskiego z Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, który zadedykował specjalnie dla nas egzemplarz swojej ostatniej publikacji „Ruch spółdzielczości inwalidów i jego znaczenie dla rozwoju rehabilitacji osób niepełnosprawnych w Polsce”. Trzymamy kciuki za drużynę STARTu i życzymy wielu sportowych sukcesów!

Czytaj dalej »

2017 Luty

REH4MAT po raz kolejny wybrany przez Najlepszych!

Fizjoterapeuta zaopatruje Pana Wiktora w anatomiczną ortezę stawu łokciowego AS-L-01

Pamiętacie wyroby REH4MAT dumnie prezentujące się na Igrzyskach Olimpijskich w Rio? Pan Wiktor Chabel – wioślarz, Olimpijczyk, brązowy medalista Mistrzostw Europy w Wioślarstwie z 2009 i 2011 roku po raz kolejny testował wytrzymałość naszych wyrobów oraz badał w jakim stopniu były pomocne podczas aktywności fizycznej. Dla Pana Wiktora wybraliśmy stabilizatory stawu łokciowego należące do marki [...]

Czytaj dalej »

2017 Luty

Nasze wyroby docenione przez Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich!

Wyroby Medyczne. Zaopatrzenie Indywidualne

Z przyjemnością pragniemy podzielić się z Wami naszym kolejnym sukcesem! W ukazanej w ubiegłym roku publikacji naukowej „Wyroby Medyczne. Zaopatrzenie Indywidualne” napisanej pod redakcją Krzysztofa Gieremka, Szymona Janickiego, Bogumiła Przeździaka oraz Marka Woźnickiego można znaleźć liczne wzmianki i odwołania do wyrobów REH4MAT…

Czytaj dalej »

2016 Grudzień

Członek zespołu Akces-Med i REH4MAT wyrusza na Mount Everest!

Członek zespołu Akces-Med i REH4MAT wyrusza na Mount Everest!

Sylwia Bajek, podróżniczka i miłośniczka wspinania, przygotowuje się do realizacji jednego z największych wyzwań i marzeń: zdobycia Mount Everest

Czytaj dalej »

2016 Wrzesień

AM-SL-01/CCA na Igrzyskach w Rio!

IO-Rio 6

Olimpijskie emocje w Rio dobiegły końca już jakiś czas temu. REH4MAT szczególnie mocno kibicował naszym wioślarzom z Panem Wiktorem Chabel na czele! Jak informowaliśmy wcześniej Pan Wiktor testował przed Igrzyskami nasz wyrób AM-SL-01/CCA z innowacyjnym systemem kompresyjnym CCA. Wyrób ten spotkał się z jego dużą aprobatą i był użytkowany zarówno w trakcie najbardziej wymagających treningów przed Igrzyskami, jak również w czasie samych zawodów.

Czytaj dalej »

2016 Wrzesień

XXIV Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego – 06-09.09.2016 Kielce

XXIV Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego – 06-09.09.2016 Kielce

W Kielcach spędziliśmy cztery dni – w ciągu tego czasu przez stoisko REH4MAT przewinęły się tłumy zainteresowanych klientów, którzy z zaciekawieniem zerkali na nasze unikatowe wyroby. Wyrób ortopedyczny, który może pomagać jednocześnie ‘ciesząc oko’ żołnierza? Oczywiście, że tak!

Czytaj dalej »

2016 Lipiec

REH4MAT wśród Olimpijczyków w Rio!

Wiktor Chabel

Pan Wiktor Chabel, brązowy medalista Mistrzostw Europy w Wioślarstwie z 2009 i 2011 roku, będzie reprezentował nasz kraj na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Rio. Niestety, intensywne i ciężkie treningi naszego Reprezentanta spowodowały zapalenie nadkłykcia bocznego kości ramiennej (tzw. Łokieć tenisisty). Pan Wiktor wraz z REH4MATem, jako innowatorem w dziedzinie zaopatrzenia ortopedycznego, postanowili stawić czoła problemowi! :) Pan [...]

Czytaj dalej »

2016 Czerwiec

Targi MilMedEXPO 2016

DSC00993

Z przyjemnością pragniemy podzielić się z Państwem naszym nowym doświadczeniem, jakim był udział w targach medycyny militarnej i wojskowej. Targi MilMedEXPO 2016 odbyły się w dn. 22-23 kwietnia 2016 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie REH4MAT miał okazję zaprezentować swoją kolekcję wyrobów 4army.

Czytaj dalej »

2016 Maj

Akademia Piłkarska-Sporting Rzeszów

Akademia Piłkarska-Sporting Rzeszów

Należy pamiętać, że odpowiednio dobrana aktywność ruchowa sprzyja rozwojowi organizmu, co jest szczególnie ważne w okresie młodzieńczym. REH4MAT jako producent stabilizatorów sportowych aktywnie bierze udział w pomocy małym mistrzom sportu! Promując zdrowy, zrównoważony rozwój dzieci i młodzieży, jesteśmy głównym sponsorem drużyny AP SPORTING z Rzeszowa! Nasi młodzi piłkarze rozpoczęli właśnie sezon!

Czytaj dalej »

2016 Kwiecień

Targi Medycyny Wojskowej i Ratunkowej MilMedEXPO 2016

Targi Medycyny Wojskowej i Ratunkowej MilMedEXPO 2016

REH4MAT zaprasza Państwa do odwiedzenia stoiska nr 1.32 na Targach Medycyny Wojskowej i Ratunkowej MilMedEXPO 2016 i do zapoznania się z prezentowanymi przez nas nowoczesnymi rozwiązaniami na rzecz medycyny wojskowej, cywilnej i ratownictwa medycznego. 22 i 23 kwietnia 2016, godz. 10:00 – 16:00 Warszawa, Pałac Kultury i Nauki (wejśœcie od ul. Marszałkowskiej)

Czytaj dalej »

2016 Marzec

Amerykańska Akademia Ortotyków i Protetyków

Sylwia Seweryn - AAOP

Z dumą informujemy, iż Dyrektor Generalny firmy REH4MAT Pani Sylwia Seweryn jest długoletnim członkiem zawodowym Amerykańskiej Akademii Ortotyków i Protetyków.
Aktywne członkostwo Pani Sylwii w akademickiej społeczności, pozwala na stały rozwój jej umiejętności, co z powodzeniem przekłada się na wysoką jakość i innowacyjność produktów firmy REH4MAT.

Czytaj dalej »