Home » Aktualności » XII Jesienne Dni…

XII Jesienne Dni Fizjoterapii

W dniach 21-22.10.2017 roku firma REH4MAT wraz z firmą AKCES-MED wzięła udział w XII Jesiennych Dniach Fizjoterapii. Tematem tegorocznej konferencji była szeroko rozumiała fizjoterapia stosowana w praktyce. Specjaliści z lubelskiego, podkarpackiego i mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii spotkali się w bieszczadzkim Polańczyku, aby w zdrowotno-sanatoryjnej atmosferze omówić wszelkie aspekty fizjoterapeutyczne.

Wśród prelegentów znalazły się takie osobistości jak: prof. Zbigniew Śliwiński, prof. Jan Szczegielniak, prof. Mariusz Migała czy prof. Andrzej Kwolek.

Dzięki naszemu udziałowi w konferencji, wszyscy uczestnicy mogli zapoznać się z produktami medycznymi oferowanymi przez firmę REH4MAT i AKCES-MED. Ogromnym zainteresowaniem wśród fizjoterapeutów cieszyły się nasze stabilizatory sportowe, których zastosowanie w połączeniu z ćwiczeniami daje wymierne korzyści. Uczestnicy konferencji pytali nas również o ortezy pooperacyjne jako bezpośrednie zabezpieczenie po zabiegach, a także o podciśnieniowy pozycjonujący system BodyMap i STABILObed, których możliwość i potrzebę stosowania widzieli w swoich placówkach leczniczych.

Bardzo dziękujemy organizatorom konferencji za zaproszenie i ciepłe przyjęcie.

Do zobaczenia za rok!