Home » L.049

Kod NFZ: L.049


Orteza kończyny górnej MASTER-01

Orteza kończyny górnej MASTER-01

Aparat na całą kończynę górną z ujęciem barku i dłoni. Aparat zabezpiecza bark, całą kończynę górną oraz stawy między-paliczkowe, śródręczno-paliczkowe, staw nadgarstkowy i łokciowy. Wyrób składa się z anatomicznie wyprofilowanego rękawa barku i ramienia, przedramienia oraz zespołu szyn ortopedycznych połączonych z łuską dłoniową.

Czytaj dalej »
Dziecięca orteza kończyny górnej AM-KG-AR/1R

ORTEZA KOŃCZYNY GÓRNEJ AM-KG-AR/1R

Lekka dziecięca orteza kończyny górnej z regulacją kąta zgięcia i wyprostu łokcia co 15 stopni. Orteza, dzięki swoim właściwościom, może być stosowana jako zaopatrzenie pooperacyjne stawu łokciowego lub jako główna metoda leczenia zachowawczego w przypadku przykurczów (blizny po poparzeniach), zwichnięć lub złamań.

Czytaj dalej »
AM-KG-AR1R miniatuura

ORTEZA KOŃCZYNY GÓRNEJ AM-KG-AR/1R

Stabilizuje staw łokciowy i przedramię. Umożliwia wykonywanie zaleconych przez lekarza prowadzącego ćwiczeń ręki i stawu łokciowego w dozwolonym zakresie.

Czytaj dalej »
AM-KG-AM/1RE

Orteza kończyny górnej AM-KG-AM/1RE

Stosowana po ciężkich urazach stawu łokciowego i przedramienia leczonych zachowawczo lub operacyjnie. Pozwala na kontrolowane uruchamianie stawu łokciowego przy ustawieniu przedramienia w pozycji pośredniej.

Czytaj dalej »
Aparat redresujący staw łokciowy AM-KG-AM/1R

ORTEZA KOŃCZYNY GÓRNEJ AM-KG-AM/1R

T-Range ORTEZA KOŃCZYNY GÓRNEJ Z UCHWYTEM DŁONIOWYM I REGULACJĄ RUCHOMOŚCI STAWU ŁOKCIOWEGO Charakterystyka wyrobu T-Range to jednoszynowa teleskopowa orteza kończyny górnej, umożliwiająca regulację długości szyny przedramienia i wyposażona w ergonomiczny uchwyt dłoniowy. Zmiana długości ortezy odbywa się przy użyciu innowacyjnego bezobsługowego mechanizmu press-slide. Orteza powstała w celu leczenia i kontroli zakresu ruchomości stawu łokciowego, spowodowanych złamaniami [...]

Czytaj dalej »
Orteza kończyny górnej OKG-04

Orteza kończyny górnej OKG-04

OTWARTA ORTEZA SZYNOWA ŁOKCIA Z REGULACJĄ RUCHOMOŚCI STAWU ZESPÓŁ KANAŁU NERWU ŁOKCIOWEGO (Zespół Rowka Nerwu Łokciowego) Zespół kanału łokciowego, zwany również neuropatią łokcia, spowodowany jest narastającym uciskiem nerwu łokciowego, który biegnie w obrębie bruzdy nerwu na wysokości nadkłykcia przyśrodkowego kości ramiennej. Osoby, które nagminnie opierają się na łokciu na twardej powierzchni lub przez dłuższy czas [...]

Czytaj dalej »