Home » Publikacje naukowe

Publikacje naukowe

Publikacje naukowe


2017 Marzec

REH4MAT wspiera niepełnosprawnych koszykarzy!

Ruch spółdzielczości inwalidów i jego znaczenie dla rozwoju rehabilitacji osób niepełnosprawnych w Polsce

Jako lider w dziedzinie produkcji wyrobów ortopedycznych, chętnie wspieramy każdy rodzaj aktywności fizycznej. Osoby niepełnosprawne, które swoim zdeterminowaniem oraz ogromnym talentem udowadniają, że żadna bariera nie jest w stanie powstrzymać ich przed spełnianiem marzeń, są dla nas motywacją do działania. Kilka lat temu REH4MAT stał się kluczowym sponsorem klubu START z Rzeszowa, co jest naszą prawdziwą dumą! Nasza długoletnia współpraca została doceniona przez Pana Henryka Waszkowskiego z Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, który zadedykował specjalnie dla nas egzemplarz swojej ostatniej publikacji „Ruch spółdzielczości inwalidów i jego znaczenie dla rozwoju rehabilitacji osób niepełnosprawnych w Polsce”. Trzymamy kciuki za drużynę STARTu i życzymy wielu sportowych sukcesów!

Czytaj dalej »

2017 Luty

Nasze wyroby docenione przez Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich!

Wyroby Medyczne. Zaopatrzenie Indywidualne

Z przyjemnością pragniemy podzielić się z Wami naszym kolejnym sukcesem! W ukazanej w ubiegłym roku publikacji naukowej „Wyroby Medyczne. Zaopatrzenie Indywidualne” napisanej pod redakcją Krzysztofa Gieremka, Szymona Janickiego, Bogumiła Przeździaka oraz Marka Woźnickiego można znaleźć liczne wzmianki i odwołania do wyrobów REH4MAT…

Czytaj dalej »

2015 Grudzień

Rys historyczny rozwoju rehabilitacji w Polsce i na świecie

Rys historyczny rozwoju rehabilitacji w Polsce i na świecie

W listopadzie 2015 roku na półkach sklepowych pojawiła się pozycja P. Jandzisia i P. Migały pt. „Rys historyczny rozwoju rehabilitacji w Polsce i na świecie”. Jak zawsze, Reh4Mat ma w tym swój udział!..

Czytaj dalej »

2010 Grudzień

Rehabilitacja w udarze mózgu

Rehabilitacja w udarze mózgu - Uniwersytet Rzeszowski pod redakcją Andrzeja Kwolka

Ortezy produkowane przez firmę REH4MAT ze względu na swoje walory medyczne i terapeutyczne doskonale sprawdzają się w rehabilitacji oraz jako zaopatrzenie pooperacyjne. Są również przedmiotem wielu publikacji naukowych. Znalazły się one między innymi w publikacji naukowej pana prof. Andrzeja Kwolka pt: „Rehabilitacja w udarze mózgu” wydanej w 2009 roku przez WYDAWNICTWO UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO.

Czytaj dalej »