Home » 42241805

Kod UNSPSC: 42241805


Orteza łokcia AM-LX-02

Orteza łokcia AM-LX-02

Innowacyjna konstrukcja ortezy AM-LX-02 pozwala pelotom silikonowym umieszczonej w opasce koncentrować ucisk na mięśniach i ścięgnach zajętych przez schorzenie łokcia tenisisty.

Czytaj dalej »
Orteza łokcia AM-LX-01

Orteza łokcia AM-LX-01

W przypadku występowania problemów z „łokciem tenisisty” lub „łokciem golfisty” występuje dotkliwy ból w miejscu przyczepu mięśni po zewnętrznej lub przyśrodkowej części stawu łokciowego. Aktywna orteza AM-LX-01 pomaga uśmierzyć ten ból i wyeliminować napięcia mięśniowe. Przy każdym ruchu specjalna dzianina uciskowa z wbudowanymi wkładkami silikonowymi wykonuje mikromasaż, pobudzając krążenie krwi w miejscu przyczepów mięśni i przyspieszając proces gojenia.

Czytaj dalej »
AM-SL-02

Orteza łokcia AM-SL-02

Orteza posiada funkcję blokady wyprostu i możliwość ustawienia dowolnego kąta stawu łokciowego. Wyrób wyposażono w aluminiową stalke ortopedyczną, którą można dowolnie kształtować oraz dwa regulowane zapięcia kątowe, blokujące w sposób płynny możliwość wyprostu kończyny.

Czytaj dalej »
Dziecięca orteza kończyny górnej AM-KG-AR/1R

ORTEZA KOŃCZYNY GÓRNEJ AM-KG-AR/1R

Lekka dziecięca orteza kończyny górnej z regulacją kąta zgięcia i wyprostu łokcia co 15 stopni. Orteza, dzięki swoim właściwościom, może być stosowana jako zaopatrzenie pooperacyjne stawu łokciowego lub jako główna metoda leczenia zachowawczego w przypadku przykurczów (blizny po poparzeniach), zwichnięć lub złamań.

Czytaj dalej »
AM-TL-01

Orteza kończyny górnej AM-TL-01

Dziecięcy tutor łokciowy wykonany z lekkiego surowca, wyścielonego przewiewną bawełnianą dzianiną frotte, zapewnia wentylację i odprowadzanie wilgoci z powierzchni skóry. Wyposażony w szyny ortopedyczne doskonale stabilizuje staw łokciowy i jest idealną alternatywą dla ciężkiego opatrunku gipsowego łokcia.

Czytaj dalej »
Orteza kończyny górnej AM-TL-01

Orteza kończyny górnej AM-TL-01

Tutor stawu łokciowego AM-TL-01 ma za zadanie stabilizację kończyny górnej w obrębie stawu łokciowego. Został on wykonany według nowego bardziej anatomicznego kształtu, dzięki czemu lepiej stabilizuje kończynę, a jego miękkie wykończenie wewnętrzne zdecydowanie poprawia komfort użytkowania.

Czytaj dalej »
AM-KG-AR1R miniatuura

ORTEZA KOŃCZYNY GÓRNEJ AM-KG-AR/1R

Stabilizuje staw łokciowy i przedramię. Umożliwia wykonywanie zaleconych przez lekarza prowadzącego ćwiczeń ręki i stawu łokciowego w dozwolonym zakresie.

Czytaj dalej »
AM-KG-AM/1RE

Orteza kończyny górnej AM-KG-AM/1RE

Stosowana po ciężkich urazach stawu łokciowego i przedramienia leczonych zachowawczo lub operacyjnie. Pozwala na kontrolowane uruchamianie stawu łokciowego przy ustawieniu przedramienia w pozycji pośredniej.

Czytaj dalej »
Orteza łokcia AS-PL

Orteza łokcia AS-PL

Stosowana w zespołach bólowych mięśni przedramienia i stawu łokciowego spowodowanych przeciążeniem lub przebytymi urazami. Spełnia funkcję ochronną w sportach kontaktowych.

Czytaj dalej »
Anatomiczna orteza stawu łokciowego z szynami elastycznymi AS-L/A

Orteza kończyny górnej AS-L/A

Stosowana po przebytych ciężkich urazach stawu łokciowego leczonych zachowawczo i operacyjnie; w zaawansowanych zmianach zwyrodnieniowych stawu łokciowego.

Czytaj dalej »
Anatomiczna orteza stawu łokciowego AS-L/F

Orteza kończyny górnej AS-L/F

Stosowana po przebytych urazach stawu łokciowego, umożliwia szybszy powrót do treningów. Surowiec z którego wykonano ortezę odpowiednio uciskając mięśnie wspomaga krążenie krwi i wpływa dodatnio na funkcjonowanie i dotlenianie całego organizmu. Orteza AS-L/F doskonale stabilizuje staw łokciowy, odciąża przyczepy mięśni przedramienia i ręki, łagodzi ból, usprawnia krążenie krwi.

Czytaj dalej »
Orteza łokcia AS-L-02

Orteza łokcia AS-L-02

Stosowana po przebytych urazach, w zespołach bólowych ok. przyczepów mięśni przedramienia na tle przeciążeniowo zapalnym. Szczególnie polecana w sportach kontaktowych.

Czytaj dalej »
Orteza łokcia AS-L-01

Orteza łokcia AS-L-01

Stabilizuje i ochrania staw łokciowy, odciąża przyczepy mięśni przedramienia i ramienia; Umożliwia szybszy powrót do treningów po przebytych urazach.

Czytaj dalej »
Anatomiczna orteza stawu łokciowego AS-L

Orteza łokcia AS-L

Poprzez utrzymywanie stabilnej temperatury i elastyczny ucisk ma działanie zmniejszająca obrzęki, ułatwia wchłanianie wysięków i krwiaków. Spełnia funkcję ochronną w sportach kontaktowych.

Czytaj dalej »
Uniwersalna orteza stawu łokciowego U-SL

Orteza łokcia U-SL

Uniwersalna – poprzez utrzymywanie stabilnej temperatury i elastyczny ucisk ma działanie zmniejszająca obrzęki, ułatwia wchłanianie wysięków i krwiaków.

Czytaj dalej »
Orteza łokcia AM-SL

Orteza łokcia AM-SL

Bardzo wygodna w stosowaniu – odciąża przyczepy mięśni przedramienia poziomie stawu łokciowego. Stosowana w zespołach bólowych stawu łokciowego spowodowanych przeciążeniem, przebytymi urazami lub zmianami zwyrodnieniowymi (np. stany zapalne nadkłykci kości ramiennej – „łokieć tenisisty”). Profilaktycznie w sporcie i w niektórych ciężkich pracach fizycznych związanych z ruchami rotacyjnymi przedramienia i ręki.

Czytaj dalej »
Orteza stawu łokciowego EB-L

Orteza kończyny górnej EB-L

Stabilizuje staw łokciowy, odciąża przyczepy mięśni przedramienia i ramienia. Stosowana po urazach i w zespołach bólowych stawu łokciowego spowodowanych przeciążeniem lub zmianami zwyrodnieniowymi.

Czytaj dalej »