Home » Certyfikaty

Certyfikaty


2019 Styczeń

„Rzetelna Firma”

Rzetelna Firma

Miło nam poinformować, iż firma Reh4Mat została wyróżniona certyfikatem „Rzetelna Firma”.

Czytaj dalej »

2018 Grudzień

Rzeszów Rockets

Rzeszów Rockets

Od kilku lat współpracujemy z drużyną Rzeszów Rockets. Przy wdrażaniu nowej linii produktów, zawsze mogliśmy liczyć na pomoc i cenne wskazówki. Nie inaczej było, kiedy opracowywaliśmy ortezy z grupy Thermal Braces. Ortezy te, opierają się na innowacyjnej technologii łączącej 2 elementarne funkcje rehabilitacji: kompresję oraz chłodzenia lodem. Wymagająca specyfika dyscypliny sportowej, jaką jest futbol amerykański [...]

Czytaj dalej »

2016 Marzec

Amerykańska Akademia Ortotyków i Protetyków

Sylwia Seweryn - AAOP

Z dumą informujemy, iż Dyrektor Generalny firmy REH4MAT Pani Sylwia Seweryn jest długoletnim członkiem zawodowym Amerykańskiej Akademii Ortotyków i Protetyków.
Aktywne członkostwo Pani Sylwii w akademickiej społeczności, pozwala na stały rozwój jej umiejętności, co z powodzeniem przekłada się na wysoką jakość i innowacyjność produktów firmy REH4MAT.

Czytaj dalej »

2012 Październik

Firma REH4MAT uzyskała kod NCAGE

NATO

Z dumą informujemy, iż w dniu 11.10.2012 firma REH4MAT uzyskała kod NCAGE (NATO Commercial and Government Entity): 2315H
Kod ten identyfikuje naszą firmę w Systemie Kodyfikacyjnym NATO-NCS (NATO Codyfication System).
Dane REH4MAT-u zostały wprowadzone do NATO Master Catalogue of References for Logistics), co umożliwia nam zaopatrywanie wojsk NATO w wytwarzane przez naszą firmę ortezy, stabilizatory i ochraniacze.

Czytaj dalej »