Home » 42241810

Kod UNSPSC: 42241810


STRADA

Orteza tułowia STRADA

Ortopedyczny gorset tułowia STRADA jest optymalnym dodatkiem do długoterminowego leczenia farmakologicznego osteoporozy.

Czytaj dalej »
Orteza tułowia OT-05

Orteza tułowia OT-05

Wysoka orteza krzyżowo-lędźwiowo-piersiowa z podpaszkami należy do grupy 4Classic i została przez nas skonstruowana w taki sposób, aby zwiększyć jej walory użytkowe, poprawić jej funkcjonalność , zakres stabilizacji oraz komfort użytkowania. Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji wysokości stelaża kręgosłupa. Anatomiczny krój wyrobu powoduje, że orteza dokładniej dopasowuje się do każdej sylwetki oraz dużo lepiej stabilizuje odcinek krzyżowo-lędźwiowo-piersiowy kręgosłupa.

Czytaj dalej »
Orteza tułowia OT-04

Orteza tułowia OT-04

Wysoka orteza krzyżowo-lędźwiowo-piersiowa z podpaszkami należy do grupy 4Classic i została przez nas skonstruowana w taki sposób, aby zwiększyć jej walory użytkowe, poprawić jej funkcjonalność, zakres stabilizacji oraz komfort użytkowania. Stworzona z lekkich materiałów o dużej przewiewności i dzięki temu wyrób stał się bardzo lekki i łatwo odprowadzający pot od ciała. Anatomiczny krój wyrobu powoduje, że orteza dokładniej dopasowuje się do każdej sylwetki oraz dużo lepiej stabilizuje odcinek krzyżowo-lędźwiowo-piersiowy kręgosłupa.

Czytaj dalej »
Orteza tułowia AM-WSP-07/TLSO

Orteza tułowia AM-WSP-07/TLSO

Wysoka orteza AM-WSP-07 została przez nas zmodyfikowana, dzięki czemu poprawiła się jej funkcjonalność, zakres stabilizacji oraz komfort użytkowania. Orteza  została zaprojektowana dużo  bardziej anatomicznie, zmieniono  jej surowiec w odcinku lędźwiowym oraz zmodyfikowano układ stalek ortopedycznych. Dzięki  tym zabiegom  wyrób dokładniej dopasowuje się do każdej sylwetki oraz dużo lepiej stabilizuje odcinek lędźwiowo-piersiowy  kręgosłupa. 

Czytaj dalej »
Orteza tułowia AM-WSP-04/TLSO

Orteza tułowia AM-WSP-04/TLSO

Męska orteza lędźwiowo-piersiowa z pasami dociągowymi – GUMPERT została wykonana według nowego bardziej anatomicznego kształtu, dzięki temu wyrób lepiej dopasowuje się do każdej sylwetki oraz dużo lepiej stabilizuje odcinek lędźwiowo – piersiowy kręgosłupa.

Czytaj dalej »
Orteza tułowia AM-WSP-03/TLSO

Orteza tułowia AM-WSP-03/TLSO

Stabilizuje i odciąża kręgosłup w odcinku lędźwiowo-krzyżowym i stawy krzyżowo biodrowe; wzmacnia ścianę mięśni brzucha. Poprzez utrzymywanie stabilnej temperatury i elastyczny ucisk mają działanie zmniejszające dolegliwości bólowe. Ma za zadanie zmniejszać występujące dolegliwości bólowe, zapobiegać ich występowaniu, poprawiać sprawność ruchową pacjenta, poprawiać jakość i komfort życia. Wskazania i zasady stosowania zależne są od decyzji lekarza prowadzącego.

Czytaj dalej »
Orteza tułowia EB-LK-01/TLSO

Orteza tułowia EB-LK-01/TLSO

Orteza aktualnie jest jedną z najwyższych i najmocniej stabilizujących ortez tułowia w ofercie REH4MAT’u. Została ona wykonana według nowego bardziej anatomicznego kształtu, dzięki temu wyrób lepiej dopasowuje się do każdej sylwetki oraz dużo lepiej stabilizuje odcinek lędźwiowo – piersiowy kręgosłupa.

Czytaj dalej »
AM-WSP-06

ORTEZY PIERSIOWO-LĘDŹWIOWO-KRZYŻOWE AM-WSP-06

Wysoka dziecięca orteza piersiowo-lędźwiowa doskonale stabilizuje i odciąża kręgosłup. Jej dwuczęściowa budowa pozwala na modyfikację ortezy w zależności od postępu procesu leczenia.

Czytaj dalej »
Gorset typu Jewett AM-GJ-01

Orteza tułowia AM-GJ-01

Gorset typu Jewett AM-GJ-01 przeznaczony jest do stabilizacji w płaszczyźnie strzałkowej oraz częściowego odciążenia kręgosłupa na odcinku od L-3 do Th-10.

Czytaj dalej »
Orteza tułowia AM-WSK

Orteza tułowia AM-WSK

Gorset osteoporotyczny na kręgosłup został wykonany z surowca ActivDistance II. Tylna część gorsetu została ukształtowana w sposób anatomiczny i zamontowano na niej dwie długie aluminiowe stalki ortopedyczne kręgosłupa oraz sześć fiszbin lędźwiowych z tworzywa sztucznego…

Czytaj dalej »
AM-WSP-06

ORTEZY PIERSIOWO-LĘDŹWIOWO-KRZYŻOWE AM-WSP-06

Dwuczęściowa orteza piersiowo-lędźwiowo-krzyżowa z podpaszkami wykonana z lekkiej ażurowej gumy ortopedycznej.

Czytaj dalej »
Orteza tułowia AM-WSP-02

ORTEZY PIERSIOWO-LĘDŹWIOWO-KRZYŻOWE AM-WSP-02

Orteza piersiowo-lędźwiowo-krzyżowa z podpaszkami wykonana z lekkiej bawełnianej gumy ortopedycznej.

Czytaj dalej »