Home » USZTYWNIENIA METALOWE » PROFILOWANE

PROFILOWANE


Anatomiczna łyżka nadgarstka

Anatomiczne łyżki nadgarstka to usztywnienia dedykowane na prawą i lewą rękę. Ich konstrukcja cechuje się tym, że posiadają usztywnienie nadgarstka i przedramienia oraz anatomiczne podparcie dłoniowe, które zostało tak ukształtowane aby ominąć mięśnie kłębu kciuka, co zdecydowanie poprawia... Czytaj dalej »

Łuska metalowa

Ażurowa łuska przedramienia i dłoni została wykonana ze stopu aluminium w wersji ażurowej i pokryta na gorąco trwałą powłoką proszkową, co zabezpiecza ją przed szkodliwym działaniem wody i potu pacjenta. Składa się ona z części przedramienia oraz części dłoniowej ze stabilizacją wszystkich... Czytaj dalej »

Łyżki nadgarstków

Łyżki nadgarstkowe, to specjalnie ukształtowane usztywnienie odzwierciedlające ukształtowanie tej części ciała od spodu. Posiadają one wsparcie śródręcza oraz przedramienia. Wykonane są ze specjalnie usztywnionego aluminium oraz w zależności od przeznaczenia posiadają różne rozmiary, różne... Czytaj dalej »

Rama gorsetu Jewetta

Rama gorsetu Jewetta została wykonana ze specjalnie utwardzonego stopu aluminium, i w celu ochrony jej przed szkodliwym działaniem wody i potu pacjenta, została pokryta trwałą powłoką proszkową. Rama posiada regulację wysokości ramy, regulację jej szerokości zarówno w biodrach, jak i w klatce... Czytaj dalej »

Rama przednio-przednia

Wyjątkowo mocne ramy z lekkiego aluminium 6061 T6 mającego zastosowanie w lotnictwie. Takie rozwiązanie gwarantuje najlepszą stabilizację wśród ortez dostępnych na rynku. Dodatkowo w celu lepszego zabezpieczenia ortezy przed wilgocią, rama została pokryta na gorąco trwałą powłoką... Czytaj dalej »

Rama przednio-tylna

Wyjątkowo mocne ramy z lekkiego aluminium 6061 T6 mającego zastosowanie w lotnictwie. Takie rozwiązanie gwarantuje najlepszą stabilizację wśród ortez dostępnych na rynku. Dodatkowo w celu lepszego zabezpieczenia ortezy przed wilgocią, rama została pokryta na gorąco trwałą powłoką... Czytaj dalej »

Stabilizator kręgosłupa

Stabilizator kręgosłupa to innowacyjny sposób stabilizacji całego kręgosłupa, który został wstępnie anatomicznie wyprofilowany, wykonany ze specjalnego stopu aluminium oraz pokryty trwałą powłoką proszkową w celu zabezpieczenia go przed szkodliwym działaniem wody i potu pacjenta. Stabilizator posiada... Czytaj dalej »

Stalki aluminiowe profilowane, stabilizatory kręgosłupa

Są to szyny i stalki ortopedyczne o różnej grubości i szerokości które zostały wykonane z różnych rodzajów stopów aluminium. Wszystkie te szyny i stalki przed zamontowaniem do danej ortezy zostały wstępnie wyprofilowane co pozwala na przymiarkę wyrobu do ciała konkretnego pacjenta. Dla poprawnego... Czytaj dalej »

Stalki ortopedyczne profilowane

Profilowane stalki ortopedyczne zostały wykonane ze specjalistycznej taśmy sprężynowej o różnych szerokościach i grubościach, w wersji docelowo wyprofilowanej do ciała pacjenta. Ich konstrukcja pozwala na dopasowanie się ich do ciała, dlatego nie wymagają docelowo ostatecznego doginania, jak ma to... Czytaj dalej »

Stelaż aluminiowy

Aluminiowy stelaż z wycięciami doprowadzającymi powietrze, jest elementem usztywniającym do produkcji ortez dłoniowo nadgarstkowych. Stelaż posiada funkcję swobodnego profilowania, dzięki czemu zarówno wszystkie palce jak i nadgarstek pacjenta mogą zostać ustawione pod dowolnymi kątami. Bardzo ważną... Czytaj dalej »

Szyna Brauna

Szyna Brauna została wykonana ze specjalnie utwardzonego stopu aluminium, i w celu ochrony jej przed szkodliwym działaniem wody i potu pacjenta, została pokryta trwałą powłoką proszkową. Szyna posiada boczne peloty stabilizujące, regulację grzbietową stopy z jej blokadą, oraz regulację kątową... Czytaj dalej »

Szyna elewacyjna kończyny górnej

Szyna elewacyjna została wykonana z drutu sprężynowego, została anatomicznie wyprofilowana, i w celu ochrony jej przed szkodliwym działaniem wody i potu pacjenta zostało pokryte trwałą powłoką proszkową. Składa się z dwóch części połączonych trwałym przegubem. W celu dopasowania stelaża do... Czytaj dalej »

Szyna kończyny górnej

Szyna została wykonana ze specjalnie utwardzonego stopu aluminium, i w celu ochrony jej przed szkodliwym działaniem wody i potu pacjenta, została pokryta trwałą powłoką proszkową. Posiada ona element stabilizujący przedramię oraz dłoń. Jej elementy połączono przegubem wykonanym z tworzywa sztucznego i... Czytaj dalej »

Szyna na haluksy

Usztywnienie do ortez haluksa zostało wykonane ze stali i odpowiednio wyprofilowane i w celu ochrony jej przed szkodliwym działaniem wody i potu pacjenta, zostało ocynkowane lub pokryte trwałą powłoką proszkową. Posiada otwór odciążający haluxa, co bardzo poprawia komfort użytkowania wyrobu. Dzięki... Czytaj dalej »

Usztywnienia stawu skokowego

Usztywnienia stawu skokowego zostały wykonane z bardzo twardego elastycznego drutu, zostały anatomicznie wyprofilowane i ocynkowane w celu ochrony go przed szkodliwym działaniem wody i potu pacjenta. Usztywnienie w celu właściwego odciążenia od ciała zostało zamontowane pomiędzy dwie peloty... Czytaj dalej »

Usztywnienie kciuka

Usztywnienia kciuka stosowane są do produkcji niektórych typów ortez nadgarstka, zostały wykonane ze stali, wyoblone, wstępnie wyprofilowane anatomicznie i wyposażone w ażurowy stabilizator kciuka. Usztywnienia montowane są w elementy miękkie ortez nadgarstka do specjalne w specjalnie do tego przygotowane... Czytaj dalej »

Usztywnienie kciuka z drutu sprężynowego

Usztywnienie kciuka zostało wykonane z drutu sprężynowego, anatomicznie wyprofilowane i w celu ochrony go przed szkodliwym działaniem wody i potu pacjenta zostało pokryte trwałą powłoką proszkową. W części usztywnienia stykającej się z kciukiem zamontowano osłonę z tworzywa sztucznego. Na... Czytaj dalej »