Home » Nowości

Nowości

2019 Marzec

Orteza stawu skokowego AM-OSS-22

AM-OSS-22

W celu profilaktyki i zapobiegania kolejnym urazom polecamy naszą niezastąpioną kompresyjną ortezę stawu skokowego AM-OSS-22 z funkcją wentylacji, która zabezpieczy staw przed urazem, dodatkowo skutecznie go dotleniając.

Czytaj dalej »
2019 Marzec

Orteza kciuka AM-OSN-U-22

AM-OSN-U-22

Skręcenie kciuka zazwyczaj leczy się zachowawczo w specjalistycznej szynie kciuka. Bardziej poważne urazy wymagają leczenia operacyjnego. Natomiast, w obu przypadkach doskonałą pomocą w rekonwalescencji skręconego stawu będzie nasza orteza kciuka z funkcją wentylacji AM-OSN-U-22.

Czytaj dalej »
2019 Marzec

Dziecięcy pas przepuklinowy brzuszny AM-PPB

AM-PPB

Dziecięcy pas przepuklinowy brzuszny AM-PPB to doskonałe wsparcie w leczeniu przepukliny brzusznej.

Czytaj dalej »
2019 Marzec

Kompresyjna orteza pleców AM-SO-08

AM-SO-08

Do odciążania i wsparcia przeciążonych struktur kręgosłupa polecamy naszą kompresyjną ortezę pleców AM-SO-08 z innowacyjną funkcją wentylacji skóry.

Czytaj dalej »
2019 Marzec

Materac rehabilitacyjny NP-FF-01

NP-FF-01

3-częściowy materac rehabilitacyjny NP-FF-01 jest wyrobem medycznym klasy I, który został wypełniony doskonałej jakości pianką poliestrową o dużej gęstości, atestowaną i odpowiednio utwardzoną. Zapewnia to że materac nie odkształca się przy dużej częstotliwości i intensywności ćwiczeń. Po spięciu materac nadaje się idealnie do transportu, ze względu na ergonomiczne i bardzo wytrzymałe uchwyty.

Czytaj dalej »
2019 Luty

Poduszka Frejki AM-SB-07

AM-SB-07

Jeśli Twój Maluch potrzebuje profilaktyki bądź leczenia dysplazji stawu biodrowego, to poduszka Frejki firmy REH4MAT będzie świetnym rozwiązaniem. Orteza zapewnia utrzymanie kończyn dolnych w korekcyjnym zgięciu i odwiedzeniu, zapewniając tym samym swobodę ruchów kolanom i stopom.

Czytaj dalej »
2019 Luty

Poduszka przeciwodleżynowa PA-VM-10

PA-VM-10

Poduszka przeciwodleżynowa PA-VM-10 to doskonałe rozwiązanie zapobiegające powstaniu zmian skórnych u osób siedzących i leżących. Wykonana z wysokiej jakości pianki, pozwala na uzyskanie anatomicznych kształtów pacjenta i redukcję nacisku na wszelkie wyniosłości kostne.

Czytaj dalej »
2019 Luty

Orteza nadgarstka AM-OSN-U-20

AM-OSN-U-20

Jeśli pracujesz fizycznie bądź trenujesz, bawet rekreacyjnie, to nasza kompresyjna orteza nadgarstka AM-OSN-U-20 z funkcją wentylacji skóry jest stworzona dla Ciebie.

Czytaj dalej »
2019 Styczeń

Orteza barku OKG-02

OKG-02

Zarówno w przypadku leczenia zachowawczego, jak i operacyjnego uszkodzenia stożka rotatorów, zastosowanie profesjonalnej ortezy odwodzącej OKG-02 może być konieczne. OKG-02 to specjalistyczna odwodząca orteza barku do kąta 30 stopni.

Czytaj dalej »
2018 Grudzień

Poduszka ortopedyczna PA-VM-11

PA-VM-11

Niezmiernie ważne jest stosowanie specjalistycznej poduszki ortopedycznej, która zapewni prawidłowe podparcie karku i utrzyma kręgosłup w osi. W tym celu doskonale sprawdzi się nasza profesjonalna poduszka ortopedyczna PA-VM-11 z regulacją wysokości.

Czytaj dalej »
2018 Grudzień

Orteza biodra AM-SB-01

Orteza biodra AM-SB-01

Bardzo istotnym elementem rehabilitacji po zabiegu wymiany stawu na endoprotezę jest zabezpieczenie chorego stawu specjalną ortezą z szyną stabilizującą AM-SB-01. Nasza orteza AM-SB-01 jest również doskonałym wsparciem w przypadku złamań w obrębie panewki stawu biodrowego i głowy kości udowej, a także w przypadku skręceń i zwichnięć biodra.

Czytaj dalej »
2018 Październik

Orteza obojczyka AM-TX-05

AM-TX-05

Orteza ósemkowa obojczyka AM-TX-05 to doskonałe rozwiązanie dla złamanego obojczyka. Orteza zapewnia stabilizację w przypadku zwichnięcia i złamania obojczyka, a także po zabiegach operacyjnych.

Czytaj dalej »
2018 Sierpień

Funkcjonalna orteza stawu kolanowego RAPTOR SHORT

RAPTOR Short

Funkcjonalna orteza stawu kolanowego RAPTOR SHORT to doskonała opcja w przypadku uszkodzenia lub chęci zabezpieczenia stawu kolanowego w trakcie szusowania po stoku. Orteza posiada przednio-tylną konstrukcję, a jej dolna rama została skrócona, co pozwala na równoczesne noszenie ortezy z profesjonalnym obuwiem narciarskim.

Czytaj dalej »
2018 Sierpień

Uniwersalna sportowa orteza biodra AM-SB-06

AM-SB-06

Dzięki swojej wysokiej funkcjonalności i innowacyjnemu rozwiązaniu nasza uniwersalna sportowa orteza biodra AM-SB-06 to doskonałe wsparcie dla wszystkich osób, potrzebujących zabezpieczenia stawu biodrowego w trakcie aktywności fizycznej.

Czytaj dalej »
2018 Sierpień

Orteza biodra VIPERmax AM-SB-05

AM-SB-05

VIPERmax to uniwersalna orteza stawu biodrowego z regulacją kąta zgięcia stawu oraz regulacją odwiedzenia kończyny dolnej.

Czytaj dalej »
2018 Maj

Orteza kończyny dolnej RAPTOR BIONIC 4army

RAPTOR BIONIC z grupy 4Army to coś więcej niż zwykła orteza ramowa kolana. Swoją innowacyjną bioniczną konstrukcję zawdzięcza zastosowaniu mechanizmu sprężynowego w zawiasach. Ma on na celu kumulację energii i przenoszenie obciążeń, wytwarzanych przez użytkownika w trakcie ruchu zgięciowego kolana, co znacząco odciąża staw kolanowy. W trakcie prostowania stawu, mechanizm wykorzystuje zmagazynowaną energię i wspomaga pracę prostowników kolana.

Czytaj dalej »
2018 Kwiecień

Poduszka ortopedyczna dla niemowląt PA-VM-09

Poduszka ortopedyczna dla niemowląt PA-VM-09

Najlepszym i najbezpieczniejszym sposobem na walkę z deformacjami główki dziecka jest stosowanie poduszki ortopedycznej HEADPRO™. Poduszka jest profesjonalnym wyrobem medycznym I klasy, a jej specjalny kształt zabezpieczy główkę Twojego dziecka już od 1 dnia życia.

Czytaj dalej »
2018 Kwiecień

Uniwersalna orteza pachwinowa GROIN PROTECTOR OKD-26

OKD-26

Orteza uda GROIN PROTECTOR zabezpiecza mięśnie uda przed urazem. Stała kompresja rozgrzewa mięśnie, przyspieszając gojenie i utrzymując ich stałą temperaturę. Nasza oreza uda GROIN PROTECTOR doskonale sprawdzi się u wszystkich osób aktywnych fizycznie, u których istnieje ryzyko przeciążeń i skręceń w obrębie mięśni uda.

Czytaj dalej »
2017 Listopad

Otwarta szynowa orteza łokcia OKG-04

Otwarta szynowa orteza łokcia OKG-04

Otwarta szynowa orteza łokcia OKG-04 służy do zapobiegania zespołowi kanału łokciowego, poprzez ustawienie łokcia w odpowiedniej pozycji. Orteza wyposażona jest w specjalne możliwe do dokształcania aluminiowe stalki, które uniemożliwiają zgięcie łokcia. Takie rozwiązanie redukuje ucisk, generowany na nerw łokciowy, powoduje jego odbarczenie i zmiejsza dolegliwości bólowe.

Czytaj dalej »
2017 Październik

Orteza pozycjonującą kończynę górną STROKE OKG-05

OKG-05

Orteza kończyny górnej STROKE ma na celu pozycjonowanie i ustabilizowanie wiotkiej kończyny górnej zaraz po udarze. Orteza pozycjonuje kończynę górną w sposób funkcjonalny, czyli tak aby mięśnie i układ nerwowy utrzymały pamięć ruchową, a rehabilitacja poudarowa była szybka i sprawna. Orteza kończyny górnej STROKE ma za zadanie zapobiec spastyce poudarowej i zapewnić choremu możliwość samoobsługi.

Czytaj dalej »
2017 Wrzesień

Orteza pozycjonująca rzepkę OKD-25

OKD-25

Leczenie konfliktu rzepkowo-udowego obejmuje zarówno ćwiczenia rehabilitacyjne jak i zaopatrzenie ortopedyczne. Kluczem do sukcesu w terapii pozaosiowej pracy rzepki jest prawidłowo dobrana orteza kolana. W tym celu doskonale sprawdzi się nasza specjalistyczna orteza pozycjonująca rzepkę OKD-25.

Czytaj dalej »