Home » 42241703

Kod UNSPSC: 42241703


Orteza kończyny dolnej AM-KDX-01/2R

Orteza kończyny dolnej AM-KDX-01/2R

4Range UNIWERSALNY APARAT KOŃCZYNY DOLNEJ Z REGULACJĄ RUCHOMOŚCI STAWU Artroskopia stawu kolanowego Artroskopia to badanie pozwalające na obejrzenie stawu od środka. Artroskopia, spośród dostępnych metod diagnostycznych, dostarcza najwięcej informacji. W trakcie artroskopii można pobrać próbkę płynu stawowego lub fragmenty tkanek do badań. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, istnieje możliwość poszerzenia artroskopii diagnostycznej o terapeutyczną. Najczęściej jednak przyczyną artroskopii [...]

Czytaj dalej »
Orteza kolana AS-KX-06

Orteza kolana AS-KX-06

TYLNA OTWARTA ORTEZA STAWU KOLANOWEGO Z ANATOMICZNĄ REGULACJĄ ZAKRESU RUCHOMOŚCI Charakterystyka wyrobu Orteza AS-KX-06 została wykonana z innowacyjnego, mocno kompresyjnego i przyjaznego dla skóry surowca: CottonPren. Surowiec ten składa się z mięsistej, komfortowej pianki neoprenowej, zlaminowanej zewnętrznie z poliestrową dzianiną okładkową, wewnętrznie zaś z bawełnianą elastyczną dzianiną frotte. Dla poprawy komfortu użytkowania wyrobu i lepszego odprowadzania przez niego potu, [...]

Czytaj dalej »
Orteza kolana AS-KX-07

Orteza kolana AS-KX-07

TYLNA OTWARTA ORTEZA STAWU KOLANOWEGO Z REGULACJĄ ZAKRESU RUCHOMOŚCI CO 15 STOPNI Charakterystyka wyrobu Orteza AS-KX-07 została wykonana ze strukturalnego surowca ACTIV PREN. Dzięki zastosowaniu systemu AIR SUPPLY SYSTEM polegającemu na wewnętrznej perforacji elementu miękkiego ortezy, wyrób posiada właściwość swobodniejszego oddychania skóry i odprowadzania wilgoci na zewnątrz ortezy. Konstrukcja ortezy jest projektem unikatowym, łączącym w [...]

Czytaj dalej »
Orteza kolana AS-KX-05

Orteza kolana AS-KX-05

TYLNA OTWARTA ORTEZA STAWU KOLANOWEGO Z POLICENTRYCZNYMI SZYNAMI BOCZNYMI Produkt dostępny do wyczerpania zapasów Charakterystyka wyrobu Orteza AS-KX-05 została wykonana z innowacyjnego, mocno kompresyjnego i przyjaznego dla skóry surowca: CottonPren. Surowiec ten składa się z mięsistej, komfortowej pianki neoprenowej, zlaminowanej zewnętrznie z poliestrową dzianiną okładkową, wewnętrznie zaś z bawełnianą elastyczną dzianiną frotte. Dla poprawy komfortu użytkowania wyrobu i lepszego odprowadzania [...]

Czytaj dalej »
ATTACK 1R

Orteza kończyny dolnej ATTACK 1R

JEDNOSZYNOWA ODCIĄŻAJĄCA ORTEZA NA GOLEŃ I UDO Z  REGULACJĄ ZAKRESU RUCHOMOŚCI CO 15 STOPNI I DYNAMICZNYMI PASAMI SPIRALNYMI Doświadczyłeś urazu? Jesteś po zabiegu chirurgicznym lub w trakcie rehabilitacji i zachodzi konieczność precyzyjnej regulacji ruchomości stawu kolanowego? Cierpisz na niestabilność lub zwyrodnienie stawu kolanowego (osteoartrozę) i chcesz normalnie funkcjonować? Jesteś zmuszony do obustronnego zaopatrzenia ortopedycznego w [...]

Czytaj dalej »
Orteza kolana AS-KX-04

Orteza kolana AS-KX-04

ORTEZA STABILIZUJĄCA RZEPKĘ Z BOCZNĄ PELOTĄ SILIKONOWĄ Charakterystyka wyrobu AS-KX-04 to bardzo wygodna do stosowania, krótka orteza stawu kolanowego zapobiegająca bocznemu (najczęstszemu) zwichnięciu rzepki. Orteza została wykonana z unikatowych surowców gwarantujących właściwe działanie wyrobu oraz doskonałe odprowadzanie potu. Zapewnia duży komfort użytkowania. Wsparcie rzepki realizowane jest przez miekką pelotę boczną wyposażoną w dwie niezależne taśmy obwodowe do [...]

Czytaj dalej »
Orteza kończyny dolnej ATTACK 2RA

Orteza kończyny dolnej ATTACK 2RA

Idealną ortezą do leczenia osteoartrozy jest nasza jednoszynowa odciążająca orteza na goleń i udo – ATTACK 2RA.

Czytaj dalej »
Orteza kończyny dolnej OKD-01

Orteza kończyny dolnej OKD-01

Jeżeli zachodzi konieczność pełnego unieruchomienia kończyny dolnej, to wówczas należy sięgnąć po uniweralny tutor OKD-01. Orteza ta została tak skonstruowana że dostosowuje się do każdej kończyny.

Czytaj dalej »
Orteza kończyny dolnej AM-OSK-O/2R

Orteza kończyny dolnej AM-OSK-O/2R

Orteza typu otwartego AM-OSK-O/2R jest profesjonalnym wyrobem medycznym kl. I poprawiającym wydolność chodu, służącym do rehabilitacji uszkodzeń stawu kolanowego.

Czytaj dalej »
Orteza kończyny dolnej AM-OSK-Z/2R

Orteza kończyny dolnej AM-OSK-Z/2R

Orteza typu zamkniętego AM-OSK-Z/2R jest profesjonalnym wyrobem medycznym kl. I poprawiającym wydolność chodu, służącym do rehabilitacji uszkodzeń stawu kolanowego. Została wykonana ze strukturalnego surowca ACTIV PREN.

Czytaj dalej »
Orteza kolana AS-KX-02

Orteza kolana AS-KX-02

Asymetryczna dwuszynowa orteza stawu kolanowego AS-KX-02, to orteza z funkcją zakresu ruchomości stawu co 15 stopni, wyposażona z dwie anatomicznie wyprofilowane szyny boczne.

Czytaj dalej »
Orteza kolana AS-KX-01

Orteza kolana AS-KX-01

Orteza stawu kolanowego AS-KX-01 należy do grupy PROTECT BY SILICONE. Jest to aktywna orteza do odciążenia i stabilizacji stawu kolanowego, w przypadku jego niestabilności, opuchlizny lub bólu kolana. Stabilizuje ona staw, uśmierza ból i wspomaga szybszą mobilizację.

Czytaj dalej »
AM-OSK-Z/1R-01

Orteza kończyny dolnej AM-OSK-Z/1R-01

ORTEZA STAWU KOLANOWEGO Z REGULACJĄ ZAKRESU RUCHOMOŚCI CO 15 STOPNI Charakterystyka wyrobu Orteza typu zamkniętego, wykonana z perforowanej pianki, dwustronnie pokrytej tkaniną okładkową. Posiada dwa niezależne zespoły pasów wzmacniających wykonane z taśm VELCRO. Wyrób wyposażono w jednoosiowe szyny boczne, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego zbrojonego włóknami węglowymi. Układ szyn w ortezie oraz ich specyficzna [...]

Czytaj dalej »
Orteza kończyny dolnej AM-OSK-O/1R-01

Orteza kończyny dolnej AM-OSK-O/1R-01

OTWARTA ORTEZA STAWU KOLANOWEGO Z REGULACJĄ ZAKRESU RUCHOMOŚCI CO 15 STOPNI Charakterystyka wyrobu Orteza typu otwartego, wykonana z perforowanej pianki, dwustronnie pokrytej tkaniną okładkową. Posiada dwa niezależne zespoły pasów wzmacniających wykonane z taśm VELCRO. Wyrób wyposażono w jednoosiowe szyny boczne, które zostały wyposażone w specjalne zegary umożliwiające regulację kąta zgięcia i wyprostu co 15 stopni. [...]

Czytaj dalej »
Orteza kolana AS-KX-03

Orteza kolana AS-KX-03

Orteza AS-KX-03 jest doskonałym wsparciem dla sportowców. AS-KX-03 to aktywna orteza do odciążenia i stabilizacji stawu kolanowego, gdy występuje jego niestabilność, opuchlizna lub ból. Stabilizuje ona staw, uśmierza ból i wspomaga szybszą mobilizację.

Czytaj dalej »
Orteza kończyny dolnej EB-SK/P

Orteza kończyny dolnej EB-SK/P

Orteza przeciwprzeprostna typu zamkniętego EB-SK/P jest profesjonalnym wyrobem medycznym kl. I poprawiającym wydolność chodu, służącym do mocnej stabilizacji stawu kolanowego i likwidacji tendencji do przeprostu stawu.

Czytaj dalej »
Orteza kończyny dolnej AM-OSK-OL/1R-01

Orteza kończyny dolnej AM-OSK-OL/1R-01

Długa orteza typu otwartego, wykonana z nowego surowca ProSIX. Wyrób wyposażono w dwa niezależne zespoły pasów wzmacniających wykonanych z taśm VELCRO oraz dwie dwuosiowe szyny boczne 1R orthodesign.

Czytaj dalej »
Orteza kończyny dolnej OKD-Z/F

Orteza kończyny dolnej OKD-Z/F

Orteza typu zamkniętego OKD-Z/F jest profesjonalnym wyrobem medycznym służącym do rehabilitacji uszkodzeń stawu kolanowego. Została wykonana ze strukturalnego surowca ProFit – oznaczającego profesjonalne dopasowanie. ProFit to dwuwarstwowa tkanina, która doskonale dopasowuje się do ciała pacjenta, rozciąga się we wszystkich kierunkach doskonale modelując kształt kończyny – tworzy tak zwaną: drugą skórę.

Czytaj dalej »
AM-OSK-Z/S-A

Orteza kończyny dolnej AM-OSK-Z/S-A

Dziecięca orteza stawu kolanowego wyposażona w elastyczne szyny ortopedyczne i stabilizator ACL. Orteza chroni kolano przed niepożądanym koślawieniem i szpotawieniem, nie ograniczając jego naturalnej ruchomości. Doskonałe zabezpieczenie w sporcie.

Czytaj dalej »
Orteza kolana AM-OSK-Z

Orteza stawu kolanowego AM-OSK-Z

Orteza stawu kolanowego – zamknięta, wykonana z ACTIV PREN, wyposażona w anatomicznie wyprofilowany pierścień stabilizujący rzepkę.

Czytaj dalej »
Orteza kończyny dolnej IB-SK/1R

Orteza kończyny dolnej IB-SK/1R

Orteza typu otwartego IB-SK/1R jest profesjonalnym wyrobem medycznym kl. I poprawiającym wydolność chodu, służącym do rehabilitacji uszkodzeń stawu kolanowego. Wyrób wyposażono w dwa niezależne zespoły pasów wzmacniających wykonanych z taśm VELCRO oraz jednoosiowe szyny boczne.

Czytaj dalej »