Home » 42241705

Kod UNSPSC: 42241705


ATOM/2RA 4ARMY

Orteza kończyny dolnej ATOM/2RA 4ARMY

MILITARNA ORTEZA SZKIELETOWA NA GOLEŃ I UDO Z REGULACJĄ ZAKRESU RUCHOMOŚCI I ZEGARAMI ANATOMICZNYMI Uszkodzenie kolana u spadochroniarzy Spadochroniarstwo militarne na dużą skalę rozpoczęło się w 1940 roku. Pierwsze oficjalne zawody światowe w tej dziedzinie miały miejsce w 1951 roku i od tego momentu spadochroniarstwo uważane jest za dyscyplinę sportową. Jest ono jedną z najbardziej [...]

Czytaj dalej »
Orteza kończyny dolnej AM-OSK-ZL/1R-01

Orteza kończyny dolnej AM-OSK-ZL/1R-01

ORTEZA NA GOLEŃ I UDO Z REGULACJĄ ZAKRESU RUCHOMOŚCI CO 15 STOPNI Produkt dostępny do wyczerpania zapasów Charakterystyka wyrobu Ortezy sześciopunktowe Ortezy przeznaczone są do długotrwałego stosowania u pacjentów ze złożonymi niestabilnościami stawu kolanowego (częściowe lub całkowite uszkodzenie więzadła krzyżowego przedniego) będącego następstwem przebytych urazów (w okresie przed i pooperacyjnym) lub przebytych procesów chorobowych. Długa [...]

Czytaj dalej »
Orteza kończyny dolnej SPARTAN

Orteza kończyny dolnej SPARTAN

Orteza 4PD SPARTAN stanowią niezaprzeczalnie bardzo mocną ochronę więzadeł stawu kolanowego. Przeznaczona jest w szczególności dla osób cierpiących ze względu na deformacje stawu kolanowego: jego koślawość lub szpotawość. Zapewnia maksymalne poczucie bezpieczeństwa i najpewniejszą ochronę kolana.

Czytaj dalej »
Orteza kończyny dolnej ATOM/2RA

Orteza kończyny dolnej ATOM/2RA

Orteza 4PD ATOM stanowi niezaprzeczalnie bardzo mocną ochronę więzadeł stawu kolanowego. Przeznaczona jest w szczególności dla osób uprawiających sporty o podwyższonym ryzyku urazów więzadła ACL. Zapewnia maksymalne poczucie bezpieczeństwa i najpewniejszą ochronę kolana.

Czytaj dalej »
RAPTOR/2RA

Orteza kończyny dolnej RAPTOR/2RA

Ortezy 4PD RAPTOR stanowią niezaprzeczalnie bardzo mocną ochronę więzadeł stawu kolanowego. Przeznaczone są w szczególności dla osób uprawiających sporty o podwyższonym ryzyku urazów więzadła ACL. Zapewniają maksymalne poczucie bezpieczeństwa i najpewniejszą ochronę kolana.

Czytaj dalej »
Orteza podudzia AS-PU-01

Orteza podudzia AS-PU-01

Ochrania goleń i podudzie przed urazami. Umożliwia szybszy powrót do treningów.

Czytaj dalej »
U-PU miniaturka

Orteza nogi U-PU

Uniwersalna – ma działanie zmniejszająca obrzęki i ułatwia wchłanianie wysięków i krwiaków.

Czytaj dalej »
AS-PU

Orteza podudzia AS-PU

Ma działanie zmniejszająca obrzęki i ułatwia wchłanianie wysięków i krwiaków. Stosowana w zespołach bólowych mięsni lub/i w obrzękach podudzia spowodowanych urazami lub przeciążeniem (nadmiernym treningiem).

Czytaj dalej »
Uniwersalna orteza uda U-U

Orteza nogi U-U

Uniwersalna – ma działanie zmniejszające obrzęki, ułatwia wchłanianie wysięków i krwiaków po przebytych urazach.

Czytaj dalej »
Orteza uda AS-U

Orteza uda AS-U

Umożliwia szybszy powrót do treningów. Stosowana zespołach bólowych mięśni i w obrzękach uda spowodowanych urazami lub przeciążeniem. Profilaktycznie stosowana w sporcie.

Czytaj dalej »