Home » Współpraca z REH4MAT

Współpraca z REH4MAT

Współpraca z REH4MAT

 

Reh4Mat to wiodący producent sprzętu ortopedycznego na terenie Polski. Firma powstała w lipcu 2006 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, na którym brakowało innowacyjnych wyrobów ortopedycznych wysokiej jakości, wychodzących poza wszelkie dotychczasowe schematy. Firma Reh4Mat to efekt długoletniego doświadczenia jej właściciela, będąca naturalną realizacją jego koncepcji i wizji w zakresie nowoczesnego zaopatrzenia ortopedycznego.

Reh4Mat to połączenie zdrowia z innowacją, technologią i estetyką. Firma posiada zakłady produkcyjne w Głogowie Małopolskim i Jarosławiu gdzie, w ramach swojej działalności, wdrożyła Systemy Zarządzania Jakością ISO 13485:2003. Nasze produkty to wyroby medyczne klasy I, spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa i skuteczności.

Oferujemy szeroką gamę produktów: ortezy, gorsety, kołnierze ortopedyczne, stabilizatory sportowe, ortezy pediatryczne oraz wyroby medyczne i przeciwodleżynowe. Reh4Mat oferuje również unikatowe systemy do pozycjonowania pacjentów o nazwach; BodyMap i Stabilo. Ponadto, istnieje możliwość produkcji wyrobów o indywidualnych rozmiarach lub wyrobów na zamówienie dla danego pacjenta. Cena takich wyrobów jest ustalana indywidualnie w zależności od zakresu zmian obejmujących dany produkt seryjny oraz typu wyrobu na zamówienie. Każdy nasz wyrób posiada ulotkę informacyjną w języku polskim oraz 24-miesięczną gwarancję.

Firma Reh4Mat nie posiada podpisanego kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, tym samym nie jest świadczeniodawcą NFZ, a więc nie może realizować zaopatrzenia dla pacjentów – w oparciu o zlecenia na wyroby medyczne. Ponadto, firma Reh4Mat nie posiada hurtowni, sklepów medycznych, ani sklepów internetowych. Pacjentom i osobom indywidualnym, na ich życzenie, udostępniamy informację o najbliższych dla ich miejsca zamieszkania sklepach medycznych, w których mogą oni dokonać zakupu naszych wyrobów.

 

Uzyskanie przez naszego odbiorcę odroczonego terminu płatności wymaga wcześniejszego podpisania z naszą firmą umowy współpracy, wzór umowy poniżej:

 

 

 

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE ZE WSPÓŁPRACY Z REH4MAT

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SUROWCENAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SUROWCE
Dbając o każdy szczegół, nasi technolodzy i konstruktorzy używają jedynie najtrwalszych i przyjaznych dla skóry surowców, co pozytywnie wpływa na jakość naszych produktów!

NOWE UNIWERSALNE WYROBYNOWE UNIWERSALNE WYROBY
Poszerzyliśmy naszą kolekcję wyrobów uniwersalnych całkowicie mieszczących się w limitach NFZ.
Zamawianie całych setów rozmiarowych nie jest konieczne, dzięki czemu możesz zmniejszyć swoje stany magazynowe!

POLSKI PRODUCENTPOLSKI PRODUCENT
Cały proces produkcyjny odbywa się w Polsce, dlatego zapewniamy 100% gwarancji niskich cen, przy jednoczesnej wysokiej jakości naszych produktów!

NISKIE MINIMUM LOGISTYCZNENISKIE MINIMUM LOGISTYCZNE
Obniżyliśmy minimum logistyczne do 600 zł netto!

DŁUGI OKRES GWARANCJIDŁUGI OKRES GWARANCJI
Dbając o Państwa komfort i bezpieczeństwo, oferujemy aż 18 miesięczną gwarancję, obejmującą wszystkie nasze produkty!

STABILNOŚĆ CENSTABILNOŚĆ CEN
Współpraca z nami jest i zawsze będzie odporna na wahania walutowe oraz spadki giełdowe.
Nie jesteśmy importerem produktów azjatyckich, dlatego gwarantujemy, że nasze ceny nigdy nie wzrosną!

 

 

ZASADY WYMIANY LUB ZWROTU TOWARU ZAKUPIONEGO W REH4MAT

 

 1. Wymianie lub zwrotowi podlegają wyroby zakupione w REH4MAT nie wcześniej niż 6 miesięcy przed datą ich odesłania do Producenta.
 2. Wymiana lub zwrot towaru może nastąpić tylko i wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu tego przez Nabywcę z Działem Handlowym REH4MAT:

  email: handel@reh4mat.com, biuro@reh4mat.com
  tel: 16 621 42 20, 500 132 274

 3. Wymianie lub zwrotowi podlega jedynie towar nieużywany, kompletny, odesłany w oryginalnym opakowaniu wraz z kompletem dokumentów (karta gwarancyjna, instrukcja użytkowania). W przypadku uszkodzenia opakowania jednostkowego, Producent zastrzega sobie prawo do obciążenia Nabywcy jego kosztem.
 4. Wymianie lub zwrotowi podlegają jedynie produkty znajdujące się w bieżącej ofercie REH4MAT. Produkty promocyjne nie podlegają zwrotowi.
 5. Towar odesłany bez uprzedniego uzgodnienia z Działem Handlowym REH4MAT lub towar niespełniający kryteriów wspomnianych w punkcie 3 i 4 zostanie odesłany do Nabywcy na jego koszt.
 6. Towar należy odesłać na adres:

  REH4MAT
  ul. Truskawkowa 17, Widna Góra
  37-500 Jarosław

W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu.