Home » Sklep – Świadczenioda…

Sklep – Świadczeniodawca

Sklep – Świadczeniodawca

Zastanawiasz się czy warto podjąć współpracę z nami? Oczywiście, że warto! Jesteśmy nowoczesnym producentem sprzętu medycznego. Dzięki naszym produktom, Twoi pacjenci będą zaopatrzeni w najlepszej jakości wyroby. Nie importujemy towaru z Azji jak wielu naszych konkurentów, a cały proces produkcyjny od początku do końca ma miejsce w dwóch zakładach produkcyjnych w naszym kraju. Do produkcji wyrobów stosujemy jedynie najwyższej jakości surowce dbając o to, by każdy, nawet najmniejszy detal naszego produktu, sprostał oczekiwaniom pacjenta. Razem z nami postaw na innowacje!

Nasza największa duma – produkty! Połączenie najnowocześniejszych technologii, własnych patentów i doświadczenia owocuje prężnie rozwijającą się gamą wyrobów ortopedycznych. By pomóc Ci w doborze odpowiedniego dla Twojego pacjenta sprzętu, poniżej przedstawiamy klasyfikację naszych wyrobów do odpowiednich kodów refundacyjnych:

Kwalifikacje ortez do limitów refundacyjnych NFZ

Kwalifikacje ortez do limitów refundacyjnych NFZ


Jeśli potrzebujesz dodatkowych dokumentów, napisz do nas, a chętnie Ci pomożemy. Poniżej znajdziesz deklaracje zgodności do wszystkich naszych wyrobów niezbędne dla NFZ:

Deklaracje zgodności

Deklaracje zgodności

Kwalifikacje ortez do wybranych jednostek chorobowych

Kwalifikacje ortez do wybranych jednostek chorobowych


 

 

Wahasz się, który produkt lepiej spełni swoją funkcję?
Chętnie pomożemy Ci w doborze odpowiedniego do danego schorzenia sprzętu! Kto, jak nie my zna lepiej nasze wyroby!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zawsze możecie się Państwo z nami skontaktować korzystając z poniższego formularza kontaktowego. Postaramy się odpowiedzieć w możliwie najkrótszym terminie.

 

*(oznacza pole wymagane)

Ponadto, jeśli chcesz dobrać odpowiedni sprzęt dla Twoich aktywnych pacjentów, możesz skorzystać z konfiguratora ortez!


Sprawdź również Międzynarodową Klasyfikację Chorób ICD 10!

Potrzebujesz pomocy w zgłoszeniu naszych wyrobów do Narodowego Funduszu Zdrowia?
Możesz na nas liczyć! Otrzymasz od nas pliki, które z łatwością zaimportujesz do portalu świadczeniodawcy!

 


 

Pamiętaj, że jako producent jesteśmy w 100% lojalni wobec swoich klientów i nie jesteśmy dla Was konkurencją! Nie działamy samoistnie i nie realizujemy bezpośrednio wniosków na zaopatrzenie medyczne. Posiadamy mapę naszych dystrybutorów. Każdego dnia odbieramy dziesiątki telefonów od pacjentów zainteresowanych konkretnymi produktami z naszej oferty, których kierujemy bezpośrednio do naszych dystrybutorów!

 

 

KARTY POMIAROWE NA WYROBY W ROZMIARZE INDYWIDUALNYM – POBIERZ

KARTY POMIAROWE NA WYROBY WYKONYWANE NA ZAMÓWIENIE – POBIERZ